Publications Office of the EU
България-София: Лабораторни реактиви - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-София: Лабораторни реактиви

  • Публикувано
    16/06/2023
  • Срок
    14/07/2023
  • Отменено
    28/08/2023
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
Място на изпълнение
NUTS code: BG411 София (столица)
Местоположение на купувача
NUTS code: BG411 София (столица)
Стопански сектор (основен код по CPV)
33696500 Лабораторни реактиви
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
5,600.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Предметът на възлагане по откритата процедура е избор на изпълнител/и на обществена поръчка за периодично повтарящи се доставки на лабораторни реактиви и консумативи за Автоматична система за идентификация и определяне на антибактериална чувствителност на микроорганизми, съвместими с апарат Vitek 2 Compact“ за нуждите на “Втора САГБАЛ - Шейново” ЕАД (ВЪЗЛОЖИТЕЛ).
Обхватът и основните параметри на обществената поръчка са подробно описани в техническата спецификация за изпълнение на обществената поръчка, приложена към настоящата документация за участие. Видовете лабораторни реактиви и консумативи са
обозначени по номенклатури със собствен пореден номер, наименование и с подробно описание на изискваните технически характеристики, като: съвместимост с наличния апарат Vitek 2 Compact, технически параметри, предпочитана опаковка, единична мярка и съответното за нея прогнозно количество в техническата спецификация.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/309261
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
17/07/2023 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
5,600.00 BGN
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.