Publications Office of the EU
Нач Предварителна информация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Нач Предварителна информация

  • Обявено
    27/06/2024
  • Очаквана дата на публикуване
    27/06/2025
  • Срок
    27/06/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Handwerkskammer Ostwestfalen-Lippe zu Bielefeld
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DEA41 Bielefeld, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
NaCH Vorinformation
Описание

В новата сграда на ХБЗ ще се помещават 28 практически единици с практическа, теоретична и административна площ от приблизително 10.000 м2 брутна използваема площ на парцел от около 16.000 кв.м. Проектът е разделен на 3 сгради. Предварителните проучвания показват, че имотът има многометрово антропогенно попълване на почви и минерални отпадъци (напр. леярски пясъци и строителни отпадъци). За реализирането на строителния проект е необходимо външно изхвърляне на големи почвени маси (> 100,000 t), тъй като бъдещите конструкции не могат да бъдат реализирани на сегашното ниво на повърхността. Освен това класическите строителни работи, строителството на TGA и GaLa ще бъдат интегрирани в проекта, както е планирано.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYY3L4Z8
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXPWYY3L4Z8
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 1
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.