Publications Office of the EU
Provedení běžných prohlídek mostů a propustků-OBLAST 1 (SSÚD 1; 2; 17 a 18) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Provedení běžných prohlídek mostů a propustků-OBLAST 1 (SSÚD 1; 2; 17 a 18)

  • Публикувано
    10/02/2025
  • Срок
    17/03/2025
  • Възложено
    30/05/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Стопански сектор (основен код по CPV)
71631450 Услуги по технически контрол и проверка на мостове
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
15,598,880.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
18,498,080.00 CZK
Референтен номер на търга
80SD001052
Описание

Veřejná zakázka je zadávána na základě povinnosti provádět pravidelné běžné mostní prohlídky a běžné prohlídky propustků. Tuto povinnost ukládá ČSN 73 6221. Předmětem plnění této zakázky jsou činnosti vyžadující minimálně osvědčení k provádění běžných prohlídek mostů.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.tenderarena.cz/profily/RSD
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.tenderarena.cz/profily/RSD
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Nabídková cena v Kč bez DPH
Прогнозна стойност
15,598,880.00 CZK
Окончателна договорна стойност
18,498,080.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha 1
Пощенски код: 11000
Държава:
Официално наименование: Mott MacDonald CZ, spol. s r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha 1
Пощенски код: 11000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.