Publications Office of the EU
България-Козлодуй: Сървъри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Козлодуй: Сървъри

  • Публикувано
    10/03/2023
  • Срок
    06/04/2023
  • Отваряне на оферти
    07/04/2023
  • Възложено
    08/06/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Място на изпълнение
NUTS code: BG313 Враца
Местоположение на купувача
NUTS code: BG313 Враца
Стопански сектор (основен код по CPV)
48820000 Сървъри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
198,270.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
128,000.00 BGN
Референтен номер на търга
51007
Описание

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/276726
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/04/2023 10:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
198,270.00 BGN
Окончателна договорна стойност
128,000.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: АСАП ЕООД
Пощенски адрес: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Град: гр. София
Пощенски код: 1612
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.