Publications Office of the EU
CZ-Прага: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

CZ-Прага: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Възложено
    08/04/2011
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
517,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
498,000.00 CZK
Референтен номер на търга
787/2007/34/2011
Описание

Дейност по отглеждане 7 — Опазване от лющене, участък Горна планана, Управление на горите в Chvalshina, 2.Q.2011.
Г-жа

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
517,000.00
Окончателна договорна стойност
498,000.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.