Publications Office of the EU
S.U.A. ПРОВИНЦИЯ VICENZA C/O НА ОБЩИНА TREGNAGO — УЧИЛИЩЕН ТРАНСПОРТ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

S.U.A. ПРОВИНЦИЯ VICENZA C/O НА ОБЩИНА TREGNAGO — УЧИЛИЩЕН ТРАНСПОРТ

  • Публикувано
    15/05/2024
  • Срок
    18/06/2024
  • Възложено
    25/09/2024
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
PROVINCIA DI VICENZA
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
942,756.50 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
672,897.50 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

ПРОВИНЦИЯ ВИЧЕНЦА ОТ ИМЕТО НА ОБЩИНА ТРЕГНАГО — ОТКРИТА ТЕЛЕМАТИЧНА ПРОЦЕДУРА ЗА НАДЕЖДНОСТТА НА УЧИЛИЩНАТА ТРАНСПОРТНА УСЛУГА ЗА ПЕРИОДА 2024/25—2025/26—2026/27—2027/28—2028/29 УЧЕБНИ ГОДИНИ С ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПОДНОВЯВАНЕ ЗА ДОПЪЛНИТЕЛНИ 2 УЧЕБНИ ГОДИНИ

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
942,756.50 EUR
Окончателна договорна стойност
672,897.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: CONSORZIO EUROBUS VERONA SOCIETA' COOPERATIVA
Пощенски адрес:
Град: Verona
Пощенски код: 37135
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.