Publications Office of the EU
Литвa-Вилнюс: Услуги по ремонт и поддържане на асансьори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Литвa-Вилнюс: Услуги по ремонт и поддържане на асансьори

  • Публикувано
    15/06/2022
  • Срок
    19/07/2022
  • Отваряне на оферти
    19/07/2022
  • Възложено
    06/09/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Място на изпълнение
NUTS code: LT Lietuva
Местоположение на купувача
NUTS code: LT Lietuva
Стопански сектор (основен код по CPV)
50750000 Услуги по ремонт и поддържане на асансьори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
78,120.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Perkamos keltuvų neįgaliesiems techninės priežiūros ir remonto paslaugos.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Национален регистрационен номер: 188710061
Пощенски адрес: Konstitucijos pr.3
Град: Vilnius
Код по NUTS: LT
Пощенски код: 09601
Държава: LTU
Лице за контакт: Irina Fišer
Основен адрес: http://www.vilnius.lt
По електронен път чрез:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=644026&B=PPO
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/07/2022 10:45
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
78,120.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UAB Liftai EU
Пощенски адрес: Panerių g. 51-400
Град: Vilnius
Пощенски код: 03160
Държава: LTU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.