Publications Office of the EU
Pyмъния-Cluj-Napoca: Работи по подравняване на пътна настилка, без тази за пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Cluj-Napoca: Работи по подравняване на пътна настилка, без тази за пътища

  • Публикувано
    11/07/2015
  • Срок
    29/07/2015
  • Отваряне на оферти
    29/07/2015
  • Възложено
    09/09/2015
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Compania Nationala de Autostrazi si Drumuri Nationale din Romania SA
Място на изпълнение
NUTS code: RO114 Maramureş
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233251 Работи по подравняване на пътна настилка, без тази за пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
396,374.16 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
384,758.80 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Lucrari de intretinere periodica pe timp de vara 2015-2016 – Straturi rutiere bituminoase foarte subtiri executate la rece in 2 straturi pentru DRDP Cluj- SDN Baia Mare.
Valoarea estimata a viitorului accord cadru nu necesita un procent alocat pentru lucrari de diverse si neprevazute, deoarece acestea nu sunt lucrari de investitii ce contin devize generale, obiectul contractului fiind lucrari de intretinere periodica a infrastructurii rutiere.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/07/2015 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
396,374.16 RON
Окончателна договорна стойност
384,758.80 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Bitunova Romania SRL
Пощенски адрес: Str. Traian nr. 2, bl. F1, sc. 3, ap. 20, sector 3
Град: Bucuresti
Пощенски код: 030574
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.