Publications Office of the EU
Чехия-Hradec Králové: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Hradec Králové: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    03/05/2021
  • Срок
    31/05/2021
  • Отваряне на оферти
    31/05/2021
  • Възложено
    24/08/2021
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Královéhradecký kraj
Място на изпълнение
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,220,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,195,600.00 CZK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
31/05/2021 09:00
Купувачи
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,220,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
2,195,600.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Пощенски адрес: Knínická 1577/8
Град: Kuřim
Пощенски код: 664 34
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.