Publications Office of the EU
Полша-Kutno: Оборудване за летателни апарати - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Kutno: Оборудване за летателни апарати

  • Възложено
    14/11/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
34741000 Оборудване за летателни апарати
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,951,219.51
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,909,500.00 PLN
Референтен номер на търга
224/2016
Описание

Закупуване на техническо оборудване (компоненти на полетното записващо устройство S2—3a/MiG-29) за прилагане на структурния бюлетин P/O/U/5326/K/11.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Не е налично
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
1,951,219.51
Окончателна договорна стойност
1,909,500.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Пощенски адрес: ul. Księcia Bolesława 6
Град: Warszawa
Пощенски код: 01-494
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.