Publications Office of the EU
Национално решение за събиране и доставка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Национално решение за събиране и доставка

  • Публикувано
    19/06/2025
  • Срок
    09/07/2025
  • Отваряне на оферти
    11/07/2025
  • Възложено
    05/08/2025
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
National Council for Special Education
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: IE061 Dublin
Стопански сектор (основен код по CPV)
63120000 Услуги по складиране и съхраняване на товари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
140,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Събиране, транспортиране и доставка на територията на Република Ирландия. Вземане и доставка до домове, офиси на NCSE, места за събития, складови единици и други места. Решение за съхранение на офис мебели, ИТ оборудване, материали за събития и ресурси.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5896618
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5896618
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/07/2025 01:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Cost score is equal to lowest Tender Rate divided by the tender rate under evaluation times maximum number of marks available.
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
140,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Halton Removals and Storage Limited
Пощенски адрес:
Град: Trim
Пощенски код: C15 Y03K
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.