Publications Office of the EU
Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Energetické úspory SUPŠ Uh. Hradiště Všehrdova – výměna svítidel

  • Публикувано
    21/07/2026
  • Срок
    24/08/2026
  • Отваряне на оферти
    24/08/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
31500000 Осветителни уреди и електрически лампи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
7,674,797.61 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
01
Описание

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel dle položkového rozpočtu, jenž tvoří přílohu č. 1 návrhu smlouvy o dílo, a dle projektové dokumentace tvořící přílohu č. 6 této zadávací dokumentace. Podkladem pro realizaci předmětu veřejné zakázky jsou následující dokumenty: • Položkový rozpočet • Projektová dokumentace • Vyjádření NPÚ ze dne 23.10.2024 Předmět veřejné zakázky podle CPV: • 45311000-0: Instalace a montáž elektrických rozvodů a zařízení • 31500000-1: Elektrické zdroje světla a svítidla

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/267
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/08/2026 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Nejnižší nabídková cena
Прогнозна стойност
7,674,797.61 CZK
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.