Publications Office of the EU
Гъpция-Sindos Thessalonikis: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гъpция-Sindos Thessalonikis: Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)

  • Възложено
    19/09/2013
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,500.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,500.00 EUR
Референтен номер на търга
Αριθμός Διακήρυξης 13/2011
Описание

Доставка на оборудване за научни изследвания в Александрия ТЕИ Солун.
Тип 11: Измервателен уред от тип 1

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,500.00
Окончателна договорна стойност
2,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Enco ΕΠΕ
Пощенски адрес: Αχ. Παράσχου 32
Град: Αθήνα
Пощенски код: 114 73
Държава: GRC
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.