Publications Office of the EU
България-Пловдив: Котли за централно отопление - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Пловдив: Котли за централно отопление

  • Публикувано
    07/11/2017
  • Възложено
    16/01/2020
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Място на изпълнение
NUTS code: BG421 Пловдив
Местоположение на купувача
NUTS code: BG421 Пловдив
Стопански сектор (основен код по CPV)
44621220 Котли за централно отопление
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
7,725,614.74 BGN
Референтен номер на търга
282-TP-19-TG-Д-З
Описание

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Национален регистрационен номер: 115016602
Пощенски адрес: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
Град: Пловдив
Код по NUTS: BG421
Пощенски код: 4000
Държава: BGR
Лице за контакт: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Основен адрес: www.evn.bg
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
7,725,614.74 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Роберт Бош“ ЕООД
Пощенски адрес: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
Град: София
Пощенски код: 1407
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.