Publications Office of the EU
Хърватска-Велика Горица: Услуги по поддържане и ремонт на оборудване за компютърна мрежа - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Хърватска-Велика Горица: Услуги по поддържане и ремонт на оборудване за компютърна мрежа

  • Публикувано
    10/06/2017
  • Срок
    10/07/2017
  • Отваряне на оферти
    10/07/2017
  • Възложено
    28/08/2017
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hrvatska kontrola zračne plovidbe d. o. o.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: HR0 Hrvatska
Стопански сектор (основен код по CPV)
50312300 Услуги по поддържане и ремонт на оборудване за компютърна мрежа
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,800,000.00 HRK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,051,586.00 HRK
Референтен номер на търга
E-VV 14-17
Описание

Поддръжка на мрежовото оборудване.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
10/07/2017 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,800,000.00 HRK
Окончателна договорна стойност
1,051,586.00 HRK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Computech d. o. o.
Пощенски адрес: Zeleni trg 1
Град: Zagreb
Пощенски код: 10000
Държава: HRV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.