Publications Office of the EU
Иcпaния-Pontevedra: Моторни превозни средства за превоз на стоки - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Иcпaния-Pontevedra: Моторни превозни средства за превоз на стоки

  • Възложено
    06/06/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Presidencia de la Diputación Provincial de Pontevedra
Място на изпълнение
NUTS code: ES114 Pontevedra
Местоположение на купувача
NUTS code: ES114 Pontevedra
Стопански сектор (основен код по CPV)
34130000 Моторни превозни средства за превоз на стоки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2021049376
Описание

лот 1

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Monforte, S.A.
Пощенски адрес: Rua Coton de Arriba, 2 (P.I. Louzaneta)
Град: Lugo
Пощенски код: 27028
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.