Publications Office of the EU
ДОСТАВКА НА 12 УСТРОЙСТВЕНИ МЕХАНИЧНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА (ТОМЧ) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

ДОСТАВКА НА 12 УСТРОЙСТВЕНИ МЕХАНИЧНИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА (ТОМЧ)

  • Срок
    19/03/2024
  • Публикувано
    16/09/2025
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Стопански сектор (основен код по CPV)
35412000 Бронирани бойни транспортни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
19,354,838.71 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Описание

СПОРАЗУМЕНИЕ ЗА ДОГОВОР ЗА ДОСТАВКА НА 12 ИЗПОЛЗВАНИ ВРЕМЕНА МЕХАНИЧНИ ЛОКОВИ ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА (ТОМЧКИ) С УВЕРЕН ПОДХОД НА 4-ГОДНО РАМКОВО СПОРАЗУМЕНИЕ ЗА ТЕХНАТА ПОДКРЕПА (FOS), СЪЩИЯ ИКОНОМИЧЕСКИ ОПЕРАТОР.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

35412000 - Бронирани бойни транспортни средства

34000000 - Транспортно оборудване и помощни продукти за транспортиране

79000000 - Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана

79600000 - Услуги по набиране на персонал

Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
19,354,838.71 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.