Publications Office of the EU
Полша-Варшава: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Варшава: Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи

  • Публикувано
    23/09/2015
  • Срок
    30/10/2015
  • Отваряне на оферти
    30/10/2015
  • Възложено
    18/12/2015
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: PL4 Makroregion północno-zachodni
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71240000 Архитектурни и инженерни услуги по изготвяне на планове и чертежи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
86,880.00 PLN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
125,749.05 PLN
Референтен номер на търга
ZP/2015/09/0113/POZ
Описание

1. Przedmiotem Zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowej, dla zamierzenia budowlanego pod nazwą: „Modernizacja gazociągu DN500 Adamów Włocławek oraz DN250 Turek–Uniejów (wykonanie dwóch przejść pod rzeką Kiełbaska oraz zabudowa liry przekroczenia cieku rzeki (cieku) Kiełbaska, a także likwidacja przekroczeń nadziemnych)”.
2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 oraz Warunkach Technicznych nr OP-DL.4131.112.2014/1 stanowiących załącznik nr 1.A do SIWZ.
3. Podane w opisach nazwy własne nie mają na celu naruszenia zasad równego traktowania i uczciwej konkurencji, a mają jedynie za zadanie sprecyzowanie oczekiwań jakościowych i technologicznych Zamawiającego.
4. W przypadku powoływania się w treści załącznika nr 1 oraz nr 1.A do SWIZ na konkretne normy, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy odniesienia Zamawiający zgodnie z art. 30 ust. 4 Ustawy dopuszcza rozwiązania równoważne wymaganiom opisywanym w przywołanych normach, aprobatach, specyfikacjach technicznych i systemach odniesienia, w tym dokumenty równoważne.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/10/2015 10:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
86,880.00 PLN
Окончателна договорна стойност
125,749.05 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: TESGAS SA
Пощенски адрес: Dąbrowa ul. Batorowska 9
Град: Dopiewo
Пощенски код: 62-070
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.