Publications Office of the EU
Чехия-Brno: Уреди за ултразвукова диагностика - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чехия-Brno: Уреди за ултразвукова диагностика

  • Публикувано
    26/05/2021
  • Срок
    22/06/2021
  • Отваряне на оферти
    22/06/2021
  • Възложено
    19/08/2021
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Място на изпълнение
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33124120 Уреди за ултразвукова диагностика
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,480,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,327,500.00 CZK
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
29/2021
Описание

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání dvou UZV přístrojů.
Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Veřejná zakázka je rozdělená na 2 samostatné části:
Část 1: Přístroj ultrazvukový diagnostický pro plastickou chirurgii;
Část 2: Přístroj ultrazvukový diagnostický nejvyšší třídy pro urologii.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/06/2021 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.