Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

CZ-Ostrava: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    17/03/2012
  • Срок
    20/04/2012
  • Отваряне на оферти
    20/04/2012
  • Възложено
    19/07/2012
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fakultní nemocnice Ostrava
Място на изпълнение
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,800,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,129,610.00 CZK
Референтен номер на търга
OŘN-33/11
Описание

Предмет на поръчката е доставката на 1 лапароскопски комплекта с аксесоари и 1 комплекта инструменти за урологичния отдел на FN Ostrava, в спецификациите и в съответствие с изискванията на възлагащия орган, посочени в спецификацията и приложенията към нея. Предметът на услугата е свързан и с предоставянето на гаранционни и следгаранционни услуги за доставената медицинска технология.
Г-жа

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
20/04/2012 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
3,800,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
4,129,610.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu
Пощенски адрес: Evropská 176
Град: Praha
Пощенски код: 160 41
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.