Publications Office of the EU
Швeция-Trollhättan: Социални услуги на заведения с настаняване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Швeция-Trollhättan: Социални услуги на заведения с настаняване

  • Публикувано
    13/07/2018
  • Срок
    13/09/2018
  • Възложено
    03/10/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Trollhättans kommun
Място на изпълнение
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
85311000 Социални услуги на заведения с настаняване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,000,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
192,000,000.00 SEK
Референтен номер на търга
2018/431
Описание

— HVB vuxna със злоупотреба (Investigation Posting, Processing Splacering.
Настаняване в заведения за полагане на грижи с проблеми, свързани със злоупотреби, професионални кооперации)
— Подслон за хора със злоупотреби
— Приемни грижи
Настойничество (настаняване със специални услуги)

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afbevwqled&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
2,000,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
192,000,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Granbackens Förvaltnings Aktiebolag
Пощенски адрес:
Град: HÖGSÄTER
Пощенски код: 45063
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.