Publications Office of the EU
Фpaнция-Vannes: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Vannes: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения

  • Възложено
    22/01/2018
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
EADM agissant au nom et pour le compte de la commune de Trefflean
Място на изпълнение
NUTS code: FRH04 Morbihan
Местоположение на купувача
NUTS code: FRH04 Morbihan
Стопански сектор (основен код по CPV)
45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
753,694.37 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
12
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Изграждане на здравен център в Trefflean.
F-

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

45421000 - Монтажни работи на дограма

45320000 - Изолационни строителни работи

45310000 - Строителни и монтажни работи на електрически инсталации

44112300 - Преградни плоскости

45112500 - Земни работи

45223220 - Други конструкции

45261210 - Работи по изпълнение на покривни покрития

45261000 - Покривни работи

45330000 - Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации

45331000 - Строителни и монтажни работи на отоплителни, вентилационни и климатични тръбопроводни инсталации

45432130 - Работи по полагане на други подови настилки

45442100 - Работи по боядисване

45215100 - Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения

45421146 - Монтажни работи на окачени тавани

09000000 - Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници

09300000 - Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия

09310000 - Електрическа енергия

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.