Publications Office of the EU
Открита процедура на Общността за доставка на безплатни машини за накисване и доставката на техните контейнери за еднократна употреба с биологични отпадъци - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Открита процедура на Общността за доставка на безплатни машини за накисване и доставката на техните контейнери за еднократна употреба с биологични отпадъци

  • Публикувано
    08/05/2024
  • Срок
    07/06/2024
  • Отменено
    18/05/2026
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
A.O. San Giovanni Addolorata
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI43 Roma
Стопански сектор (основен код по CPV)
33190000 Различни медицински уреди и изделия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,001,404.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Открита процедура на Общността съгласно член 71 от Законодателен декрет No 36/2023 за отпускане на заем за безплатна доставка на машини за накисване и доставка на съответните контейнери за биологични отпадъци за еднократна употреба, необходими на болница „Сан Джовани Адолората“ за период от 36 месеца, с евентуално удължаване на договора с още 24 месеца, единична обособена позиция за обща сума от три години, равна на 600,000,00 EUR без ДДС плюс 1 404,00 EUR без ДДС — 1 712,88 EUR с ДДС за такси за безопасност, които не подлежат на намаление.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://stella.regione.lazio.it/portale
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Offerta economicamente più vantaggiosa
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
1,001,404.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.