Publications Office of the EU
Doplnenie prístrojového vybavenia - roboticky asistovaná rehabilitácia ruky a prstov - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Doplnenie prístrojového vybavenia - roboticky asistovaná rehabilitácia ruky a prstov

  • Публикувано
    05/02/2025
  • Срок
    06/03/2025
  • Отваряне на оферти
    06/03/2025
  • Възложено
    26/05/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK042 Košický kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33155000 Оборудване за кинезитерапия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
99,283.50
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
99,283.50 EUR
Референтен номер на търга
UNLP-2025-18-NZ-POO
Описание

Predmetom zákazky je dodanie a inštalácia nového, nerepasovaného a nepoužívaného prístroja na roboticky asistovanú rehabilitáciu ruky a prstov (ďalej len „tovar“) pre Kliniku fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Predmet zákazky musí byť v bezchybnom stave a musí zodpovedať všetkým platným právnym predpisom na území Slovenskej republiky. Neoddeliteľnou súčasťou zákazky je doprava do miesta dodania, vyloženie v mieste dodania, vybalenie a likvidácia obalov, odovzdanie písomných dokladov potrebných pre nadobudnutie vlastníckeho práva k predmetu zákazky, poskytnutie užívateľskej dokumentácie k predmetu zákazky potrebnej pre riadne a bezchybné používanie predmetu zákazky na stanovený účel v súlade so všetkými právnymi predpismi, kompletizácia a uvedenie predmetu zákazky do prevádzky (inštalácia) s vydaním potvrdenia o inštalácii, odskúšanie funkčnosti a prevádzkyschopnosti dodaného predmetu zákazky, vykonanie prvej úradnej skúšky (preberacej skúšky), odborné zaškolenie personálu, ako aj poskytovanie autorizovaného záručného servisu v dĺžke 24 mesiacov a vykonávanie všetkých preventívnych prehliadok a kontrol, ktoré sú stanovené právnymi predpismi a predpísané výrobcom na ponúkaný tovar počas plynutia záručnej doby. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií a požiadaviek verejného obstarávateľa na predmet zákazky, tvorí Prílohu č. 5 – Špecifikácia predmetu zákazky a samostatnú časť C. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov (ďalej len „SP“). Doplňujúce informácie: Prístroj na roboticky asistovanú rehabilitáciu ruky a prstov, ktorý je predmetom tohto obstarávania bude hradený z finančných prostriedkov, ktoré verejný obstarávateľ obdržal na základe zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti. Názov projektu: Doplnenie prístrojového vybavenia – roboticky asistovaná rehabilitácia ruky a prstov Kód Projektu: 11l02-21-V11-000221 Názov investície/reformy: Investícia 2_Nová sieť nemocníc-výstavba, rekonštrukcie a vybavenie Názov komponentu:11_Moderná a dostupná zdravotná starostlivosť Maximálna výška finančných prostriedkov: 99 000 EUR bez DPH

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64054/summary
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64054/summary
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/03/2025 12:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Celková cena za predmet zákazky v EUR s DPH
Прогнозна стойност
99,283.50
Окончателна договорна стойност
99,283.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Stargen EU s.r.o.
Пощенски адрес:
Град: Praha
Пощенски код: 13000
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.