Publications Office of the EU
Итaлия-Avellino: Хидрографски уреди - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Итaлия-Avellino: Хидрографски уреди

  • Публикувано
    05/12/2018
  • Срок
    11/01/2019
  • Отваряне на оферти
    28/01/2019
  • Възложено
    08/04/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Provincia di Avellino
Място на изпълнение
NUTS code: ITF34 Avellino
Местоположение на купувача
NUTS code: ITF34 Avellino
Стопански сектор (основен код по CPV)
38292000 Хидрографски уреди
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
491,700.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
467,115.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка на единици за автоматичен контрол на качеството на водата нагоре и надолу по течението на основните промишлени ядра по река Sabato.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Presso la sede della Provincia di Avellino – Servizio Gare, Contratti e Provveditorato della Provincia di Avellino, piazza Libertà 2 – 83100 Avellino
Пощенски адрес: Piazza Libertà 2
Град: Avellino
Пощенски код: 83100
Държава: ITA
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/01/2019 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
491,700.00 EUR
Окончателна договорна стойност
467,115.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Società CAE S.p.A.
Пощенски адрес: Via Colunga 20
Град: San Lazzaro di Savena (BO)
Пощенски код: 40068
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.