Publications Office of the EU
Фpaнция-Вердюн: Почистващи продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Вердюн: Почистващи продукти

  • Публикувано
    11/01/2022
  • Срок
    08/02/2022
  • Отваряне на оферти
    08/02/2022
  • Възложено
    19/07/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
communaute d aggl du grand verdun
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRF32 Meuse
Стопански сектор (основен код по CPV)
39830000 Почистващи продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
600,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

закупуване на небулизатори и съответния продукт, рамково споразумение с един изпълнител с формуляри за поръчка при максимален размер на поръчката за целия срок на договора: 600 000 EUR
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: communaute d aggl du grand verdun
Пощенски адрес: 11 rue du Président Poincaré
Град: Verdun
Код по NUTS: FRF32
Пощенски код: 55100
Държава: FRA
Лице за контакт: Cellule Achats
Основен адрес: https://verdun.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
08/02/2022 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
600,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: plc Consulting SAS
Пощенски адрес:
Град: Fromeréville-les-Vallon
Пощенски код:
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.