Publications Office of the EU
Нова научноизследователска сграда на DKFZ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Нова научноизследователска сграда на DKFZ

  • Обявено
    05/05/2023
  • Очаквана дата на публикуване
    15/06/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Неактивно
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
18,000,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Нова научноизследователска сграда на DKFZ. Планирани са много отделни сделки (2022—2026 г.). Информацията за съдържанието и обхвата на отделните обособени позиции се предоставя отделно с отделно обявление. Допълнителни съобщения са планирани за 2022/2023 г.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Пощенски адрес: Fetscherstraße 74
Град: Dresden
Код по NUTS: DED21
Пощенски код: 01307
Държава: DEU
Основен адрес: www.uniklinikum-dresden.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Купувачи
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
18,000,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.