Publications Office of the EU
Фpaнция-Douai: Масов спектрометър - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Douai: Масов спектрометър

  • Публикувано
    08/07/2016
  • Срок
    31/08/2016
  • Отваряне на оферти
    05/09/2016
  • Възложено
    02/11/2016
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
École des mines de Douai
Място на изпълнение
NUTS code: FRE11 Nord
Местоположение на купувача
NUTS code: FRE11 Nord
Стопански сектор (основен код по CPV)
38433100 Масов спектрометър
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
500,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
416,665.00 EUR
Референтен номер на търга
no 16 EMD 035 M
Описание

Закупуване на масспектрометър чрез трансфер на протони с висока разделителна способност и неговата система за контрол и обработка на данни.
F-

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: École des mines de Douai
Национален регистрационен номер: 19590342200010
Пощенски адрес: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Град: Douai
Код по NUTS: FR301
Пощенски код: 59508
Държава: FRA
Лице за контакт: Annie Demski
Основен адрес: http://www2.mines-douai.fr
По електронен път чрез:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/09/2016 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
500,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
416,665.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Пощенски адрес: Eduard-Bodem-Gasse 3
Град: Innsbruck
Пощенски код: 6020
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.