Publications Office of the EU
DNS — Горски дейности в процеса на отглеждане в OZ Považie, OZ Sever и OZ Tatry - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

DNS — Горски дейности в процеса на отглеждане в OZ Považie, OZ Sever и OZ Tatry

  • Публикувано
    12/08/2026
  • Днес
    01/09/2026
  • Срок
    16/09/2026
Статус
Публикувано
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
77230000 Лесовъдни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,279,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Описание

Предметът на поръчките, възлагани в рамките на динамичната система за покупки (наричана по-долу „DNS“), ще бъде извършването на почистване на площи от остатъци след дърводобив, подготовка на почвата за възстановяване на горите, повторно залесяване чрез засаждане или сеитба, последваща грижа за младите горски насаждения чрез защитата им от плевели, дивеч и тяхното отглеждане чрез разреждане и отстраняване на нежелани дървета от насажденията с цел подобряване на тяхното качество и стабилност. Тази основна грижа се допълва от работа по опазване на горите, насочена към превенция и пряка защита срещу вредни агенти, работа по отстраняването на инвазивни билки и растения, друга работа по отглеждането, работа по опазването и възпроизводството на генетичния фонд на горските дървета и работа по поддържането на мрежата за горски транспорт с цел извършване на дейности по отглеждане. Това е професионална дейност, насочена към устойчивото управление на горите по такъв начин и до такава степен, че тяхното биологично разнообразие, устойчивост, капацитет за производство и възстановяване, продължителност на живота и способност да изпълняват производствените, социалните и екологичните функции на горите са запазени. Това е диференцирано управление на горите, което отчита разнообразните природни, растителни, икономически, икономически и социални условия и изисквания, прилагани при разработването и изпълнението на програмата за грижи за горите и процедурите съгласно специални разпоредби за отстраняване на последиците от извънредни обстоятелства и непредвидени щети на горите.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Cena
Прогнозна стойност
1,279,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.