Publications Office of the EU
Rez Bayern_THB AA Bautzen - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Rez Bayern_THB AA Bautzen

  • Публикувано
    30/10/2023
  • Срок
    28/11/2023
  • Възложено
    24/01/2024
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bundesagentur für Arbeit Regionales Einkaufszentrum Bayern (mit Zuständigkeit für Bayern und Sachsen)
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
85312510 Услуги по професионална рехабилитация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
0.01 EUR
Референтен номер на търга
701-23-THB-20232
Описание

Раздел 49, параграф 3, точка 7 от SGB IX — Подкрепа за участие на лица със специални нужди

Метод на подаване
По електронен път чрез:
http://www.evergabe-online.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
http://www.evergabe-online.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
0.01 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Fortbildungsakademie der Wirtschaft FAW gemeinnützige Gesellschaft mbH
Пощенски адрес:
Град: Bautzen
Пощенски код: 02625
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.