Publications Office of the EU
CZ-Прага: Далекосъобщителни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Прага: Далекосъобщителни услуги

  • Публикувано
    11/07/2012
  • Срок
    07/08/2012
  • Отменено
    07/11/2012
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: CZ0 Česko
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
64200000 Далекосъобщителни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,200,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
120120014
Описание

Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s 1 dodavatelem na zajištění pronájmu datových komunikačních služeb propojujících pracoviště zadavatele na dobu 4 let.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,200,000,000.00 CZK
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.