Publications Office of the EU
Całodzienna usługa żywienia gości w Szpitalu Uzdrowiskowym Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. z dzierżawą pomieszczeń kuchennych” - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Całodzienna usługa żywienia gości w Szpitalu Uzdrowiskowym Willa Fortuna” - s.p.z.o.z. z dzierżawą pomieszczeń kuchennych”

  • Публикувано
    05/03/2024
  • Срок
    03/04/2024
  • Отваряне на оферти
    03/04/2024
  • Възложено
    25/04/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna s.p.z.o.z.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL426 Koszaliński
Стопански сектор (основен код по CPV)
55300000 Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
43,069,952.00 PLN
Референтен номер на търга
WF.02.53.2024.BP
Описание

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa żywienia pacjentów i gości komercyjnych w Szpitalu Uzdrowiskowym ,,Willa Fortuna”- s.p.z.o.z. z siedzibą w Kołobrzegu wraz z dzierżawą pomieszczeń przeznaczonych do wykonywania w/w usługi. Wykonawca zobowiązany jest realizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych szczegółowo w umowach ( załącznik nr 8a i załącznik nr 8b do SWZ ) w opisie przedmiotu zamówienia ( załącznik nr 9 do SWZ )

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-9f91c836-d7a9-11ee-8305-7e4937eb936d
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-9f91c836-d7a9-11ee-8305-7e4937eb936d
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/04/2024 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Kryterium koszt brutto
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
43,069,952.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: FUDEKO S.A.
Пощенски адрес:
Град: Gdynia
Пощенски код: 81-549
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.