Publications Office of the EU
Pyмъния-Slatina: Месо - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Slatina: Месо

  • Публикувано
    27/10/2021
  • Срок
    02/12/2021
  • Отваряне на оферти
    02/12/2021
  • Възложено
    29/12/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt
Място на изпълнение
NUTS code: RO414 Olt
Местоположение на купувача
NUTS code: RO414 Olt
Стопански сектор (основен код по CPV)
15110000 Месо
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,080,334.00 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,823,720.40 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
9746625_2022_PAAPD1315569
Описание

Furnizare de produse: CARNE SI PRODUSE DIN CARNE,PESTE SI CONSERVE DIN PESTE, OUA/LOT1, LOT 2, LOT 3, LOT 4, LOT5, LOT6, LOT 7, LOT 8, LOT9 pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT, respectiv :LOT 1 - PULPA PORC SI PULPA VITA, LOT 2 – CARNE DE PASARE, LOT 3 - PRODUSE DIN CARNE , LOT 4 - CONSERVE DIN CARNE, LOT 5 - CONSERVE PATEU FICAT , LOT 6 - CONSERVE PESTE, LOT 7 - PESTE MACROU, LOT 8 – SALATA ICRE PESTE, LOT 9 – OUA GAINA,
Pentru toate centrele din cadrul DGASPC OLT din localităţile: Slatina, Corabia, Caracal, Bals, Cezieni, Babiciu, Falcoiu, Soparlita, Spineni, Draganesti; Cantitate solicitata/total produse/lot/2022, pana la 31.12.2022, conform Caiete de Sarcini si ANEXE NR. 1 la Caietele de Sarcini
Nota:
1) Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare la 10 zile fata de termenul limita de depunere a ofertelor
2) Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt
Национален регистрационен номер: 9746625
Пощенски адрес: Strada: Draganesti , nr. 7
Град: Slatina
Код по NUTS: RO414
Пощенски код: 230119
Държава: ROU
Лице за контакт: PITEI ELENA-VERONICA
Основен адрес: www.dgaspc-olt.ro
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/12/2021 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.