Publications Office of the EU
Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fourniture de produits chimiques de traitement des eaux

  • Публикувано
    02/05/2025
  • Срок
    02/06/2025
  • Отваряне на оферти
    02/06/2025
  • Възложено
    04/09/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Grand Besançon Métropole
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRC21 Doubs
Стопански сектор (основен код по CPV)
24962000 Химически продукти, използвани за обработка на вода
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,220,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,220,000.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
7
Референтен номер на търга
2024-FCS-DEA-0209
Описание

L'accord-cadre sera exécuté par la conclusion de marchés subséquents. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les montants estimatifs sont indicatifs et comprennent la totalité des périodes de reconduction. Fournitures de réactifs de traitement des eaux : sels de fer et d'aluminium pour le traitement d'eaux usées, sel d'aluminium pour le traitement d'eau potable et réactif chimique pour l'élimination d'H2S dans le réseau d'assainissement

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-securises.fr
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-securises.fr
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/06/2025 14:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.