Publications Office of the EU
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)

  • Публикувано
    11/10/2024
  • Срок
    25/11/2024
  • Отваряне на оферти
    25/11/2024
  • Възложено
    22/01/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gemeente Almere
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: NL230 Flevoland
Стопански сектор (основен код по CPV)
71300000 Инженерни услуги в строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
354,100.00 EUR
Референтен номер на търга
ING-24-014
Описание

Ingenieursdiensten, inmeten/inpeilen sloten en greppels gemeente Almere en indien nodig, aansluitend uitvoeren van bodemonderzoek Inpeilen en inmeten inclusief aanvullend bodemonderzoek van sloten en greppels gemeente Almere

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/11/2024 09:05
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
354,100.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Пощенски адрес:
Град: HOORN
Пощенски код: 1624NR
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.