Publications Office of the EU
Entretien des espaces verts des zones d'activités d'intérêt communautaire de la CAPSO ainsi que les abords de ses bâtiments, réserves foncières - Lot 3 : marché réservé SIAE - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Entretien des espaces verts des zones d'activités d'intérêt communautaire de la CAPSO ainsi que les abords de ses bâtiments, réserves foncières - Lot 3 : marché réservé SIAE

  • Публикувано
    19/03/2026
  • Срок
    22/04/2026
  • Отваряне на оферти
    22/04/2026
  • Възложено
    25/06/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
COMMUNAUTE D'AGGLOMERATION DU PAYS DE SAINT-OMER
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Стопански сектор (основен код по CPV)
77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
75,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
90,000.00 EUR
Референтен номер на търга
2026-08
Описание

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1795480
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1795480
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
22/04/2026 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: quality
Описание: Valeur technique
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Критерий:
Вид: price
Описание: Prix des prestations
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Прогнозна стойност
75,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
90,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: APRT
Пощенски адрес:
Град: Saint-Omer
Пощенски код: 62500
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.