Publications Office of the EU
Полша-Kaczory: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Полша-Kaczory: Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива

  • Възложено
    29/03/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kaczory
Място на изпълнение
NUTS code: PL411 Pilski
Местоположение на купувача
NUTS code: PL411 Pilski
Стопански сектор (основен код по CPV)
77200000 Услуги, свързани с горското стопанство и дърводобива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
796,731.66
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
663,290.00 PLN
Референтен номер на търга
SA.270.2.3.2022_13
Описание

Предмет на договора са услугите по управление на горите в съответствие с
както са определени в член 6. 1 PT. 1 от Закона за горите от 28 септември 1991 г. (текст
първо: ОВ От закони 2021 г., точка 1275 във вида, в който е изменен. „Закон за горите“), който обхваща строителни работи
от добива и сортирането на дървен материал и от обработката на скрап и подривна дейност
във връзка с форсмажорни обстоятелства, които трябва да бъдат извършени в горско стопанство Качори през годината
2022 г., Горско стопанство на езерото, Czajcze и Liszkowo.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
796,731.66
Окончателна договорна стойност
663,290.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: KONSORCJUM WIKSER - Usługi Leśne i Transportowe Kinga Chudzińska - LIDER KONSORCJUM
Пощенски адрес: OSADA 5/4
Град: GOŁAŃCZ
Пощенски код: 62-130
Държава: POL

Официално наименование: Usługi Leśne Wioletta Maścianica
Пощенски адрес: UL.PRZYLEP-STRAŻACKA 17C
Град: ZIELONA GÓRA
Пощенски код: 66-015
Държава: POL

Официално наименование: Zakład Usług Leśnych Piotr Maścianica
Пощенски адрес: ul. Przylep-Strażacka 17c,
Град: ZIELONA GÓRA
Пощенски код: 66-015
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.