Publications Office of the EU
Aвcтpия-Graz: Услуги на здравеопазването - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Graz: Услуги на здравеопазването

  • Публикувано
    24/05/2022
  • Срок
    04/07/2022
  • Възложено
    18/07/2022
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Arbeitsmarktservice Steiermark
Място на изпълнение
NUTS code: AT22 Steiermark
Местоположение на купувача
NUTS code: AT22 Steiermark
Стопански сектор (основен код по CPV)
85100000 Услуги на здравеопазването
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
445,500.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
445,500.00 EUR
Референтен номер на търга
141.122
Описание

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Arbeitsmarktservice Steiermark
Национален регистрационен номер: 9110002553327
Пощенски адрес: Babenbergerstraße 33
Град: Graz
Код по NUTS: AT22
Пощенски код: 8020
Държава: AUT
Основен адрес: www.ams.at
По електронен път чрез:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
445,500.00 EUR
Окончателна договорна стойност
445,500.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BBRZ Österreich
Пощенски адрес:
Град: Linz
Пощенски код:
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.