Publications Office of the EU
Управление на инциденти по проект F.A.S.T. по магистрали в провинция Западна Фландрия, по магистрали E403, E17, A19 и R8. Теглене и разтоварване на превозни средства с максимална разрешена маса (MTM) < 3,5 тона. Обособена позиция 1: Част запад, Лот 2: Част на изток - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Управление на инциденти по проект F.A.S.T. по магистрали в провинция Западна Фландрия, по магистрали E403, E17, A19 и R8. Теглене и разтоварване на превозни средства с максимална разрешена маса (MTM) < 3,5 тона. Обособена позиция 1: Част запад, Лот 2: Част на изток

  • Публикувано
    29/09/2023
  • Срок
    03/11/2023
  • Възложено
    16/02/2024
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vlaamse Overheid
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Стопански сектор (основен код по CPV)
50118000 Услуги на пътна помощ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
WWV/INV/2023/9
Описание

Предметът на договора е: Проект F.A.S.T. = Справяне с досиета чрез бърза намеса — обработка на инциденти по магистралите A14, A17, A19, R8, N395a, N395b и N395e в провинция Западна Фландрия. Това се отнася до разчистването на пътя по горепосочените автомагистрали и околовръстен път на превозни средства с максимална разрешена маса (MTM) < 3,5 тона в зоната на действие, описана в член 58 от Закона от 2016 г.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/a30488d1-ff21-42f5-ac37-dae7025cfc48/general
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.