Publications Office of the EU
Норвегия-Jessheim: Автомобилни превозни средства със специална употреба - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Норвегия-Jessheim: Автомобилни превозни средства със специална употреба

  • Публикувано
    05/04/2022
  • Срок
    12/05/2022
  • Отваряне на оферти
    12/05/2022
  • Възложено
    02/06/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Място на изпълнение
NUTS code: NO082 Viken
Местоположение на купувача
NUTS code: NO082 Viken
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,821,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,821,000.00 NOK
Референтен номер на търга
2022-06
Описание

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
12/05/2022 12:01
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
1,821,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
1,821,000.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Owren AS
Пощенски адрес: Postboks 25
Град: Vingrom
Пощенски код: 2607
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.