Publications Office of the EU
Итaлия-Pontedera: Инженерни услуги в строителството - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Итaлия-Pontedera: Инженерни услуги в строителството

  • Публикувано
    21/07/2020
  • Срок
    04/08/2020
  • Отваряне на оферти
    04/08/2020
  • Възложено
    29/09/2020
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Unione Valdera
Място на изпълнение
NUTS code: ITI17 Pisa
Местоположение на купувача
NUTS code: ITI17 Pisa
Стопански сектор (основен код по CPV)
71300000 Инженерни услуги в строителството
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
194,787.66 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
170,531.14 EUR
Референтен номер на търга
17/20
Описание

Servizio di direzione lavori, coordinamento della sicurezza in fase di esecuzione, per i lavori di realizzazione del nuovo edificio sede della scuola dell’infanzia e primaria del Comune di Calcinaia. CUP F18C16000080004 — F13H16000000001 — CIG 836811749A.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://start.toscana.it/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/08/2020 09:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
194,787.66 EUR
Окончателна договорна стойност
170,531.14 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ATIproject srl
Пощенски адрес:
Град: Pisa
Пощенски код:
Държава: ITA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.