Publications Office of the EU
Гepмaния-Straubing: Други подземни съоръжения, без тунели, шахти и подлези - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Гepмaния-Straubing: Други подземни съоръжения, без тунели, шахти и подлези

  • Публикувано
    05/04/2019
  • Срок
    07/05/2019
  • Отваряне на оферти
    07/05/2019
  • Възложено
    18/06/2019
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Klinikum St. Elisabeth Straubing – Masterplanung 1. BA
Място на изпълнение
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE223 Straubing, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
45221250 Други подземни съоръжения, без тунели, шахти и подлези
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,214,966.34 EUR
Референтен номер на търга
BBSR Klinikum St. Elisabeth Straubing/127 Baumeister 6 Spezial Tiefbau
Описание


— да се съхранява приблизително 2 000 m³ хомогенна площ на най-горния почвен слой от 0 до 50 cm,

производство приблизително 5000 m2Planum,

— приблизително 12 000 m3вземане на изкопани изкопани изкопни площадки за всеки участък, товарене, оставяйки дълбочината на изкопните работи до 7.70 г.,

— изхвърлят приблизително 20000 тона изкопани изкопани площадки,

— В.121 lm сондажна сонда DN >/= 350 mm,

— приблизително 1 000 lm отводнителна линия/водно стопанство,

— приблизително 1 200 m² стоманена ламарина като монтажни стени, консумативи и монтажни елементи,

— приблизително 480 lm пробиване на стълбове за напречно рязане на купчината, диаметър 120 cm,

— приблизително 575 m³ бетон C 25/30, диаметър на купчината 120 cm,

— приблизително 3 300 lm Производство на големи сондажни пилоти DN 900 mm.

— приблизително 180 тона захранване и инсталиране на статично подсилване,

— приблизително 850 lm ситуация А, КН 548 < Ri, d < 730 CN, временна,

— около 390 lm анкер A ситуация, 730 CN < Ri, d < 913 CN, временна,

— Приблизително 660 m³ Производство на впръсквачи за високо налягане,

— приблизително 125 m³ разрушаване на опорни стени, стълбища и тавани,

— запечатват се около 400 m² стенни повърхности.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/c6d29deb-beed-4bab-ab53-e52f11db9422
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/05/2019 13:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
3,214,966.34 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Implenia Spezialtiefbau GmbH
Пощенски адрес:
Град: München
Пощенски код:
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.