Publications Office of the EU
Бeлгия-Aartselaar: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на помпени станции за битови отпадъчни води - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Бeлгия-Aartselaar: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на помпени станции за битови отпадъчни води

  • Възложено
    19/11/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45232423 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на помпени станции за битови отпадъчни води
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,121,837.00 EUR
Референтен номер на търга
AQFINFRA-22825/2-F03
Описание


Проект 22.825/2 — Доставяне на мембрани на RWZI Schilde.

Проектът обхваща осигуряването и монтирането на мембраните с увеличаване на капацитета на непрекъснатия поток за RWZI Schilde, Houtlaan 2, 2970 Schilde.

В съответствие със спецификациите договорът включва:

(1) проверка и одобрение на проектната буква на разширението на капацитета на инсталацията за биореактори с мембрани, както е описано в настоящите спецификации;

(2) доставката и монтирането на 32 мембранни маси в съответствие с техническите разпоредби на настоящите спецификации;

(3) незначителни корекции на тръбопроводите;
незначителни настройки за оптимизиране на газирания въздух;

(4) предоставяне на необходимата помощ за започване на стопанска дейност;

(5) осигуряване на комплект TTF (комплект от време до филтри);

(6) осигуряване на изпитвателен стенд;

(7) предаване на досието за приемане;

(8) извършване на проверките по гаранцията;

(9) обучението на операторите, както е описано в техническите разпоредби и технологичните насоки по време на гаранционния период;

(10) да се снабдят барабанно сито и витло за печене;

(11) монтиране на барабанно сито и витло за печене.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,121,837.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: J. Kamps & Co. NV
Пощенски адрес: Beekstraat 70 A
Град: Wezembeek-Oppem
Пощенски код: 1970
Държава: BEL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.