Publications Office of the EU
Полша-Вроцлав: Естествен мед - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Полша-Вроцлав: Естествен мед

  • Публикувано
    13/02/2020
  • Срок
    16/04/2020
  • Възложено
    26/06/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
4 Regionalna Baza Logistyczna
Място на изпълнение
NUTS code: PL Polska
Местоположение на купувача
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Стопански сектор (основен код по CPV)
03142100 Естествен мед
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,815,308.04 PLN
Референтен номер на търга
MAT/46/U/2020
Описание

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa miodu wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z załącznikiem nr 1 do SIWZ.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/pn/4rblog
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,815,308.04 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Unima-Pol sp. z o.o., sp. k.
Пощенски адрес: ul. Zdrojowa 4
Град: Zielona Góra
Пощенски код: 65-142
Държава: POL
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.