Publications Office of the EU
Договори за строителство (ново строителство, модернизация, оборудване, поддръжка и ремонт) на всички общински сгради. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Договори за строителство (ново строителство, модернизация, оборудване, поддръжка и ремонт) на всички общински сгради.

  • Публикувано
    12/08/2024
  • Срок
    24/09/2024
  • Отваряне на оферти
    25/09/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Commune de WATTRELOS
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR101 Paris
Стопански сектор (основен код по CPV)
45113000 Работи по оформяне на строителната площадка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
10
Референтен номер на търга
PPP187-156/4151/Aff_24-020
Описание

Предмет на настоящия договор е работа по формуляри за поръчка (всички държавни органи) по наследството на „сградите“ на град Уотрелос. Всяка обособена позиция е предмет на рамково споразумение, предоставено на двама икономически оператори, с изключение на покриващата партида с трима икономически оператори.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://marchespublics596280.fr/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://marchespublics596280.fr/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/09/2024 08:00
Място на изпълнение
Код по СРV

45113000 - Работи по оформяне на строителната площадка

65000000 - Обществени услуги

Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.