Publications Office of the EU
Гepмaния-Потсдам: Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Потсдам: Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване

  • Публикувано
    15/04/2022
  • Срок
    13/05/2022
  • Отваряне на оферти
    13/05/2022
  • Възложено
    08/06/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Brandenburgischer IT Dienstleister
Място на изпълнение
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
75000000 Услуги на държавното управление и отбраната; услуги по задължително обществено осигуряване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1.00 EUR
Референтен номер на търга
V-22/0166
Описание

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/05/2022 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: IABG mbH Niederlassung Berlin
Пощенски адрес: Friedrichstraße 185 Haus E
Град: Berlin
Пощенски код: 10117
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.