Publications Office of the EU
Чешка република-Šenov u Nového Jičína: Електрическа енергия - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Чешка република-Šenov u Nového Jičína: Електрическа енергия

  • Обявено
    12/06/2014
  • Публикувано
    17/10/2014
  • Срок
    03/12/2014
  • Отваряне на оферти
    03/12/2014
  • Възложено
    15/12/2014
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
VOP CZ, s.p.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
09310000 Електрическа енергия
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
40,000,000.00 CZK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
25,583,750.00 CZK
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
052/3/2014
Описание

Предмет на обществената доставка е доставката на електроенергия от природен газ за 2015 г.
Г-жа

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/12/2014 13:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.