Publications Office of the EU
Medikamentai - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Medikamentai

  • Възложено
    09/07/2026
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Viešoji įstaiga CPO LT
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Стопански сектор (основен код по CPV)
33600000 Фармацевтични продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
29,022.98 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

perkami vaistiniai preparatai VšĮ Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninei. Pirkimo objektas skaidomas į 82 pirkimo dalis.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: kaina
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
29,022.98 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: UAB LEX ANO
Пощенски адрес:
Град: Vilnius
Пощенски код: LT-03231
Държава:
Официално наименование: Entafarma
Пощенски адрес:
Град: Širvintų rajonas
Пощенски код: 19156
Държава:
Официално наименование: UAB Armila
Пощенски адрес:
Град: Vilnius
Пощенски код: 14259
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.