Publications Office of the EU
Университет за приложни науки Ройтлинген, сграда 7, столова, Роберт Бош Центрум (RBZ) и учебни зони, обща ремонтна замазка3 бърза и визуална замазка с теракотно шлайфане - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Университет за приложни науки Ройтлинген, сграда 7, столова, Роберт Бош Центрум (RBZ) и учебни зони, обща ремонтна замазка3 бърза и визуална замазка с теракотно шлайфане

  • Публикувано
    17/07/2026
  • Срок
    25/08/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vermögen und Bau Baden-Württemberg, Amt Tübingen
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE142 Tübingen, Landkreis
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262320 Специализирани строителни работи по изливане на бетонни замазки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
390,863.10 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
26-86278
Описание

Работа със замазка3 Бърза и видима замазка с теракотно шлайфане

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.landbw.de/
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://vergabe.landbw.de/
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Preis
Прогнозна стойност
390,863.10 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.