Publications Office of the EU
Бeлгия-Bertrix: Месо и месни продукти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Бeлгия-Bertrix: Месо и месни продукти

  • Публикувано
    17/09/2016
  • Срок
    09/11/2016
  • Отваряне на оферти
    09/11/2016
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vivalia
Място на изпълнение
NUTS code: BE34 Prov. Luxembourg (BE)
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
15100000 Месо и месни продукти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
12
Референтен номер на търга
Vivalia-1/006/2016-F02_0
Описание

Accord-cadre pour la fourniture de viandes et charcuteries pour Vivalia agissant en centrale de marché.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one or more lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/11/2016 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.